BEZPEČNÁ DOMÁCNOST ZA ROZUMNOU CENU!! NEPLAŤTE ZA SVÉ BEZPEČÍ ZBYTEČNĚ MNOHO! NAŠE BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE  BASIC VÁM ZARUČÍ  KLIDNÝ SPÁNEK I KLIDNOU DOVOLENOU ZA SKVĚLOU CENU!

7 uzavíratelných bodů na zámkové i pantové straně po celé délce dveří!

Bezpečnostní dveře  BASIC jsou české výroby a jedná se o velmi masivní dveře s váhou cca 50kg. Výplň dveří je DTD ve vysoké hustotě tak aby odolala i proražení těžkým předmětem. Ocelová deska na zámkové straně zajistí dostatečnou pevnost proti vypáčení, uzamykací body rozmístěné po celé délce zámkové i pantové strany dveří zajistí odolnost proti vyražení, vypáčení, případně i roztažení zárubně.

Bezpečnostní dveře jsou vybaveny SEDMI jistícími body - kombinace tří aktivních a čtyř pasivních bodů Vám zaručí nejvyšší možnou míru bezpečnosti v této cenové kategorii.

Rozvorový uzamykací systém použitý v těchto bytelných dveřích je certifikován v bezpečnostní třídě RC3 a dle certifikačního postupu NBÚ dosáhl na třídu bezpečnosti 4! Pokud si dveře vybavíte námi doporučenými bezpečnostními prvky ve 3.a 4.bezpečnostní třídě, pak Vám zaručujeme že dosáhnete stejné bezpečnostni jako u dveří běžné prodávaných za dvojnásobnou cenu!!

detailní foto bezpečnostních bodů proklikem zde

fotogalerie z reálních montáží proklikem zde

barvy a povrchy dveří proklikem zde

 

bezpečnostní dveře, vstupní bytové dveře   

 

 

 

Region a města kde si od nás lze objednat montáž bezpečnostních dveří (obch.zastoupení a kancelář pouze Havířov)

bezpečnostní dveře Ostrava, bezpečnostní dveře Karviná, bezpečnostní dveře Havířov, bezpečnostní dveře Orlová, bezpečnostní dveře Frýdek-Místek,bezpečnostní dveře Třinec, bezpečnostní dveře Český Těšín, bezpečnostní dveře Bohumín, bezpečnostní dveře Příbor, bezpečnostní dveře Kopřivnice, bezpečnostní dveře Nový Jičín, bezpečnostní dveře Frýdlant n.Ostravicí, bezpečnostní dveře Valašké Meziříčí, bezpečnostní dveře Frenštát p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Rožnov p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Jablunkov, vstupní dveře do bytu Ostrava, vstupní dveře do bytu Karviná, vstupní dveře do bytu Havířov, vstupní dveře do bytu Orlová, vstupní dveře do bytu Frýdek-Místek, vstupní dveře do bytu Třinec, vstupní dveře do bytu Český Těšín, vstupní dveře do bytu Bohumín, vstupní bytové dveře Kopřivnice, vstupní bytové dveře Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Karviná, bezpečnostní dveře do bytu Havířov, bezpečnostní dveře do bytu Orlová, bezpečnostní dveře do bytu Třinec, bezpečnostní dveře do bytu Český Těšín, bezpečnostní dveře do bytu Frýdek-Místek

POPTÁVKA

poptávkový formulář