BEZPEČNÁ DOMÁCNOST ZA ROZUMNOU CENU!! NEPLAŤTE ZA SVÉ BEZPEČÍ ZBYTEČNĚ MNOHO! NAŠE BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE  BASIC VÁM ZARUČÍ  KLIDNÝ SPÁNEK I KLIDNOU DOVOLENOU ZA SKVĚLOU CENU!

7 uzavíratelných bodů na zámkové i pantové straně po celé délce dveří!

Bezpečnostní dveře  BASIC jsou české výroby a jedná se o velmi masivní dveře s váhou cca 50kg. Výplň dveří je DTD ve vysoké hustotě tak aby odolala i proražení těžkým předmětem. Ocelová deska na zámkové straně zajistí dostatečnou pevnost proti vypáčení, uzamykací body rozmístěné po celé délce zámkové i pantové strany dveří zajistí odolnost proti vyražení, vypáčení, případně i roztažení zárubně.

Bezpečnostní dveře jsou vybaveny SEDMI jistícími body - kombinace tří aktivních a čtyř pasivních bodů Vám zaručí nejvyšší možnou míru bezpečnosti v této cenové kategorii.

Rozvorový uzamykací systém použitý v těchto bytelných dveřích je certifikován v bezpečnostní třídě RC3 a dle certifikačního postupu NBÚ dosáhl na třídu bezpečnosti 4! Pokud si dveře vybavíte námi doporučenými bezpečnostními prvky ve 3.a 4.bezpečnostní třídě, pak Vám zaručujeme že dosáhnete stejné bezpečnostni jako u dveří běžné prodávaných za dvojnásobnou cenu!!

detailní foto bezpečnostních bodů proklikem zde

fotogalerie z reálních montáží proklikem zde

barvy a povrchy dveří proklikem zde

 

bezpečnostní dveře, vstupní bytové dveře