Zárubně jsou dodávány jako klasické pro základní dveře, protihlukové s vestavěným těsněním pro všechny typy vstupů s požadavkem na snížení průniku zvuku a úniku tepla, bezpečnostní zesílené při požadavku na zvýšenou bezpečnost a také kombinaci bezpečnostní a protihlukové.

Zárubně vždy betonujeme!! Betonuje se především speciálním vysokopevnostním rychletuhnoucím betonem BN30 pro dosažení maximální pevnosti, tvrdosti a přilnavosti k původní zdi.

Děláme práci jako celek - tedy vybourání původní zárubně, příprava vstupního otvoru pro novou zárubeň, usazení zárubně do přesných rovin - zaměřujeme laserem pro naprostou přesné roviny, betonování, po základním vytvrdutí začištění a naštukování zdi. V ceně je i odvoz veškerého odpadu a základní úklid prostor na chodbě i v bytě (zametení).  Na Vás je jen konečná výmalba kterou je možné realizovat až po důkladném proschnutí betonu - nejdříve cca po týdnu. 

Takováto práce znamená cca 6 - 8 hodin práce dvou techniků.

Do takto připravené nové zárubně VĚTŠINOU usadíme zpět na 1-2 dny vaše staré dveře (nebo dovezeme náhradní), nové těžké dveře nejlépe usadit po vyzrání betonu. Z letité zkušenosti a praxe je tento postup naprosto ideální aby bylo vše precizně udělané. Také např.pokládka prahu k vlhkému betonu je špatně, práh by se zkroutil. Proto tyto práce děláme na 2 etapy.

V druhé etapě prací se usazují nové dveře, zámky a ostatní a také lakují zárubně do finální barvy a pokládá práh který se tak může ideálně spasovat k novým dveřím.

Standartní zárubeň v ceně kompletů - 800x100mm s těsněním protihluková, usazená a zabetonovaná místo původní duté bez zdiva!

Pokud je původní zárubeň ve zdivu, pak je příplatek +1.500,- kč (bourací práce, příprava stavebního otvoru, odvoz a likvidace vybouraného zdiva)  Širší zárubeň než 100mm(šíře ostění) je v případě zárubně šíře 150mm + 1.000,- ( v ceně dražší zárubeň, více betonu, šiřší dražší práh)