Dodáváme a instalujeme zárubně pro všechny bezpečnostní dveře které máme v nabídce, pro dveře všech bezpečnostních tříd. 

Zárubně jsou dodávány jako klasické pro základní dveře, protihlukové s vestavěným těsněním pro všechny typy vstupů s požadavkem na snížení průniku zvuku a úniku tepla, bezpečnostní zesílené při požadavku na zvýšenou bezpečnost a také kombinaci bezpečnostní a protihlukové.

Zárubně vždy betonujeme!! Betonuje se především speciálním vysokopevnostním rychletuhnoucím betonem BN30 pro dosažení maximální pevnosti, tvrdosti a přilnavosti k původní zdi.

Děláme práci jako celek - tedy vybourání původní zárubně, příprava vstupního otvoru pro novou zárubeň, usazení zárubně do přesných rovin - zaměřujeme laserem pro naprostou přesné roviny, betonování, po základním vytvrdutí začištění a naštukování zdi. V ceně je i odvoz veškerého odpadu a základní úklid prostor na chodbě i v bytě (zametení).  Na Vás je jen konečná výmalba kterou je možné realizovat až po důkladném proschnutí betonu - nejdříve cca po týdnu. 

Takováto práce znamená cca 6 - 8 hodin práce dvou techniků.

Do takto připravené nové zárubně VĚTŠINOU usadíme zpět na 1-2 dny vaše staré dveře (nebo dovezeme náhradní), nové těžké dveře nejlépe usadit po vyzrání betonu. Z letité zkušenosti a praxe je tento postup naprosto ideální aby bylo vše precizně udělané. Také např.pokládka prahu k vlhkému betonu je špatně, práh by se zkroutil. Proto tyto práce děláme na 2 etapy.

V druhé etapě prací se usazují nové dveře, zámky a ostatní a také lakují zárubně do finální barvy a pokládá práh který se tak může ideálně spasovat k novým dveřím.

Orientační ceník zárubní a prací - počítáno na zárubně nejběžnější - průchozí šíře 80cm, šířka ostění do 11cm. U širších zdí je příplatek cca 10 - 20% - přesně se stanovuje na místě. Ceny uvádíme již včetně DPH 15%.

základní zárubeň  800x100mm 1.800,-kč   800x150mm  2.000,-kč

s vestavným těsněním - protihluková zárubeň  800x100mm  2.500,-kč   800x150mm  2.900,-

bezpečnostní zárubeň ke dveřím BASIC 3.500,-kč

bourací práce, zednické práce, použitý materiál (beton, štuk a další), odvoz odpadu a suti, doprava  6.000,-kč

Doplňkové volitelné práce:

lakování nové zárubně do Vámi zvolené finální barvy 800,-kč

práh - přesná cena se stanoví dle šíře zárubně a dle rozdílnosti výšky podlahy na chodbě a v bytě, orientační cena včetně přesné výroby, nalakování prahu 2x parketovým tvrdým lakem, usazení a nalepení na vysokopevnostní lepidlo, v případě potřeby zapěnění zateplovací pěnou je 700 až 1.400,-kč

Region a města kde si od nás lze objednat montáž bezpečnostních dveří (obch.zastoupení a kancelář pouze Havířov)

bezpečnostní dveře Ostrava, bezpečnostní dveře Karviná, bezpečnostní dveře Havířov, bezpečnostní dveře Orlová, bezpečnostní dveře Frýdek-Místek,bezpečnostní dveře Třinec, bezpečnostní dveře Český Těšín, bezpečnostní dveře Bohumín, bezpečnostní dveře Příbor, bezpečnostní dveře Kopřivnice, bezpečnostní dveře Nový Jičín, bezpečnostní dveře Frýdlant n.Ostravicí, bezpečnostní dveře Valašké Meziříčí, bezpečnostní dveře Frenštát p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Rožnov p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Jablunkov, vstupní dveře do bytu Ostrava, vstupní dveře do bytu Karviná, vstupní dveře do bytu Havířov, vstupní dveře do bytu Orlová, vstupní dveře do bytu Frýdek-Místek, vstupní dveře do bytu Třinec, vstupní dveře do bytu Český Těšín, vstupní dveře do bytu Bohumín, vstupní bytové dveře Kopřivnice, vstupní bytové dveře Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Karviná, bezpečnostní dveře do bytu Havířov, bezpečnostní dveře do bytu Orlová, bezpečnostní dveře do bytu Třinec, bezpečnostní dveře do bytu Český Těšín, bezpečnostní dveře do bytu Frýdek-Místek

POPTÁVKA

poptávkový formulář