Foto z reálné instalace. Výměna staré dřevěné obložkové zárubně šíře 40cm za bezp.dveře Komsta s 9 jistícími body, reflexní teplé trojsklo, barva antracit se strukturou, součastí dvojité těsnění, nerezový práh s těsněním, sada bezp.zámků a kování. Kombinace můžou být různé, jiné barvy, jiné typy prosklení - nebo bez prosklení, bezp.kování z venku s madlem místo kliky.... Dodáváme včetně montáže a veškerých zednických prací až do finální podoby, včetně odvozu odpadu a úklidu.

Pro Ostravský region nově montujeme bezpečnostní dveře KOMSTA a GERDA určené do všech typů prostor - tedy exteriér i interiér - vhodné tedy jak pro rodinné domy, tak i pro ochranu vstupu do bytů a kanceláří.

Dveře se dodávají vždy jako KOMPLET - tedy se zárubní v barvě dveří, nerezovým prahem, bezpečnostním kováním a zámkové vložky. Dveře mají vestavěné dvojí těsnění.

Vzhledem k velkému množství barev a kombinací je ideální vybrat si z katalogu

 Objednávat vybrané dveře pak můžete na našem tel.čísle 77407657 nebo prostř.emailu info@bezpecnostnidvere.info

Region a města kde si od nás lze objednat montáž bezpečnostních dveří (obch.zastoupení a kancelář pouze Havířov)

bezpečnostní dveře Ostrava, bezpečnostní dveře Karviná, bezpečnostní dveře Havířov, bezpečnostní dveře Orlová, bezpečnostní dveře Frýdek-Místek,bezpečnostní dveře Třinec, bezpečnostní dveře Český Těšín, bezpečnostní dveře Bohumín, bezpečnostní dveře Příbor, bezpečnostní dveře Kopřivnice, bezpečnostní dveře Nový Jičín, bezpečnostní dveře Frýdlant n.Ostravicí, bezpečnostní dveře Valašké Meziříčí, bezpečnostní dveře Frenštát p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Rožnov p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Jablunkov, vstupní dveře do bytu Ostrava, vstupní dveře do bytu Karviná, vstupní dveře do bytu Havířov, vstupní dveře do bytu Orlová, vstupní dveře do bytu Frýdek-Místek, vstupní dveře do bytu Třinec, vstupní dveře do bytu Český Těšín, vstupní dveře do bytu Bohumín, vstupní bytové dveře Kopřivnice, vstupní bytové dveře Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Karviná, bezpečnostní dveře do bytu Havířov, bezpečnostní dveře do bytu Orlová, bezpečnostní dveře do bytu Třinec, bezpečnostní dveře do bytu Český Těšín, bezpečnostní dveře do bytu Frýdek-Místek

POPTÁVKA

poptávkový formulář