ČESKÉ BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE KAREŠ 

JSME OFICIÁLNÍ ZASTOUPENÍ PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ NA PRODEJ A MONTÁŽ 

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE firmy Kareš jsou složeny z pevnostní ocelové mříže v kombinaci s ocelovým hlubokotažným plechem.Bezpečnostní dveře uzamyká rozvorový systém osmi, případně šestnácti aktivních bezpečnostních čepů, které nezávisle zapadají do stávající kovové zárubně. Bezpečnostní systém je ovládán klíčem, všechny uzamykací body jsou aktivní a uzamykáte je tudíž najednou, bez potřeby dodatečných přídavných zámků - jedná se o SKUTEČNÝ bezpečnostní rozvorový uzamykací systém. Povrchová úprava bezpečnostních dveří dřevolaminací v různých odstínech. Na přání lze vyrobit i dvojbarevné dveře.

Takto osazené dveře jsou zajištěny proti vypáčení, vylomení, vysazení z pantů, roztažení zárubní a všem ostatním možnostem napadení.

Protipožární vnitřní bezpečnostní dveře mají obdobnou konstrukci jako vnitřní vstupní bezpečnostní dveře. Protipožární odolnost bezpečnostních dveří navíc zajišťuje materiál FIBERFRAX - odolnost EI 30.

bezpečnostní dveře KAREŠ

Jak vypadají opravdové bezpečnostní dveře uvnitř? Klikni si níže na odkaz

dveře Kareš - nákres mříže.pdf 

Pokud tě zajímá jak fungují uzamykací body, klikni si níže na animace:

dvere-new.swf
dvere.swf 

povrchové úpravy dveří Kareš - možnost z každé strany jiná barva - bílý dub, bříza, buk pařený, olše, světle hnědý dub, ořech, třešeň, wenge

Tyto dveře Vám přijedeme namontovat do původní zárubně s kompletní bezpečnostní výbavou již od 19.990,-kč 

s novou zárubní a prahem již od 26.990,- kč, příplatek za protipožární provedení je 1.500,-kč

pokud Vás zajímá certifice těchto dveří, otevřete si jí zde:  certifikát Kareš.pdf 

Region a města kde si od nás lze objednat montáž bezpečnostních dveří (obch.zastoupení a kancelář pouze Havířov)

bezpečnostní dveře Ostrava, bezpečnostní dveře Karviná, bezpečnostní dveře Havířov, bezpečnostní dveře Orlová, bezpečnostní dveře Frýdek-Místek,bezpečnostní dveře Třinec, bezpečnostní dveře Český Těšín, bezpečnostní dveře Bohumín, bezpečnostní dveře Příbor, bezpečnostní dveře Kopřivnice, bezpečnostní dveře Nový Jičín, bezpečnostní dveře Frýdlant n.Ostravicí, bezpečnostní dveře Valašké Meziříčí, bezpečnostní dveře Frenštát p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Rožnov p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Jablunkov, vstupní dveře do bytu Ostrava, vstupní dveře do bytu Karviná, vstupní dveře do bytu Havířov, vstupní dveře do bytu Orlová, vstupní dveře do bytu Frýdek-Místek, vstupní dveře do bytu Třinec, vstupní dveře do bytu Český Těšín, vstupní dveře do bytu Bohumín, vstupní bytové dveře Kopřivnice, vstupní bytové dveře Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Karviná, bezpečnostní dveře do bytu Havířov, bezpečnostní dveře do bytu Orlová, bezpečnostní dveře do bytu Třinec, bezpečnostní dveře do bytu Český Těšín, bezpečnostní dveře do bytu Frýdek-Místek

OBJEDNÁVKA

objednávkový formulář