Certifikované české dveře v bezpečnostní třídě RC2, jsou také protipožární s odolností 30minut dle české normy. Splňují tedy všechny požadavky pro bezpečnou domácnost!

Dveře jsou kompletně osazeny a vybaveny vším potřebným, cena je včetně dopravy, montáže a DPH 15%

zvýhodněná cena kompletu s montáží do původní zárubně 14.900,-

s novou zárubní s těsněním a prahem, komletní instalace 'na klíč' za 23.900,-

bezpečnostní dveře RC2bezpečnostní dveře RC2

Váha dveří 43kg, 3+4 jistící body, bezpečnostní kování R4, bezpečnostní štít best 604, bezpečnostní vložka KABA Pextra+ RC3, panoramatické kukátko, ochrana proti zabouchnutí dveří. Barvy dveří volitelně - najdete proklikem zde.

Region a města kde si od nás lze objednat montáž bezpečnostních dveří (obch.zastoupení a kancelář pouze Havířov)

bezpečnostní dveře Ostrava, bezpečnostní dveře Karviná, bezpečnostní dveře Havířov, bezpečnostní dveře Orlová, bezpečnostní dveře Frýdek-Místek,bezpečnostní dveře Třinec, bezpečnostní dveře Český Těšín, bezpečnostní dveře Bohumín, bezpečnostní dveře Příbor, bezpečnostní dveře Kopřivnice, bezpečnostní dveře Nový Jičín, bezpečnostní dveře Frýdlant n.Ostravicí, bezpečnostní dveře Valašké Meziříčí, bezpečnostní dveře Frenštát p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Rožnov p.Radhoštěm, bezpečnostní dveře Jablunkov, vstupní dveře do bytu Ostrava, vstupní dveře do bytu Karviná, vstupní dveře do bytu Havířov, vstupní dveře do bytu Orlová, vstupní dveře do bytu Frýdek-Místek, vstupní dveře do bytu Třinec, vstupní dveře do bytu Český Těšín, vstupní dveře do bytu Bohumín, vstupní bytové dveře Kopřivnice, vstupní bytové dveře Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Ostrava, bezpečnostní dveře do bytu Karviná, bezpečnostní dveře do bytu Havířov, bezpečnostní dveře do bytu Orlová, bezpečnostní dveře do bytu Třinec, bezpečnostní dveře do bytu Český Těšín, bezpečnostní dveře do bytu Frýdek-Místek

OBJEDNÁVKA

objednávkový formulář